Harlek-Termal-Hotel-Genel-29748 kopya

Otelimizde alkollü içecek satışı ve servisi yapılmamaktadır. Otelimizde ALKOLLÜ tüm içecek ve mamüllerin tüketilmesi, getirilmesi, kullanılması ve satılması kesinlikle yasaktır. Odalarımızda ve kapalı genel kullanım alanlarında 5727 sayılı kanun uyarınca “Tütün ve Tütün ürünlerinin kullanımı yasaktır.

Otelimiz Yarım Pansiyon hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Saat 17:00’de cafe break hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır. Ayrıca mevsim şartlarına bağlı olarak dış mekan açık havuz alanlarımız kapalı olabilir. Odalarda bulunan mini barlarımıza tesis dışından yiyecek ve içecek konulmamasını önemle rica ederiz. Minibar ve Oda Servisi hizmetlerimiz ücrete tabidir.

Giriş esnasında kimlik beyan etmek zorunludur. Otelimizde evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır. Kimliği beyan edilmeyen çocuklardan yetişkin ücreti alınır. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar %50 indirimli olup yaş hesaplaması yıl bazında yapılır. Tesisimizde odalara giriş saati 15:00 itibarı ile olmaktadır. Odalardan çıkış saatimiz ise 12:00’a kadardır. Odadan geç çıkılması halinde bir tam günlük ücret tahsil edilir. Tesisimize erken saatte giriş yapmak veya çıkış günü geç ayrılmak isteyen misafirlerimiz için; giriş günü alınabilecek olan sabah kahvaltısı ile çıkış günü alınabilecek olan akşam yemeği ücrete tabidir.

Spa merkezimizde 6 yaş ve üstü erkek misafirlerimiz bayanlar bölümüne, bayan misafirlerimiz erkekler bölümüne alınmamaktadır. Otelimizde güvenlik nedeniyle 12 yaş altı çocukların yetişkin havuzlarına giriş yapamayacaklarını belirtmek isteriz.

Misafirlerimizin mahremiyetini korumak için SPA merkezlerimizde cep telefonu, fotoğraf makinası, tablet gibi elektronik cihazların kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu cihazlarınızı belirtilen alanlara girerken Spa merkezi personeline emanet edebilirsiniz.

İşletmenin, sunduğu hizmet uygulamalarında değişiklik yapma hakkı her zaman saklıdır. Otoparkımız sayılı araç ile sınırlıdır. Otelimize hiçbir koşulda evcil hayvan kabul edilmemektedir. Otelimize giriş esnasında bagaj teslimi yaparken bagaj fişinizi isteyiniz. Aksi takdirde oluşabilecek durumlardan işletmemiz sorumlu değildir.

Herhangi bir gıda veya içeceklere alerjiniz var ise bu durumu Misafir İlişkileri Ofisimize veya Resepsiyona bildirmeniz gerekmektedir, aksi bir durumda işletmemiz kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

Sefakent Harlek Termal Otel

Sefakent Harlek Termal Otel Tesisleri 24.000 m² alan üzerinde İstanbul Antalya karayolu üzerinde Ktahya iline 23 km. kala, ana yoldan 3 km. içeride Ilıca mevkiinde orman içerisinde bulunmaktadır. Tesis Kütahya’ya 27 km., Eskişehir’e 47 km., Ankara’ya 287 km., İstanbul’a 337 km., İzmir’e 357 km., Antalya’ya 387 km., Bursa’ya 155 km. mesafededir..

Copyright © All rights reserved |