Harlek Termal - Kings Suit 3

2’si kral dairesi 1’i engelli odası ve 95’i standart, toplam 98 oda ve 200 yatak kapasitesi olan odalarımızda mavi ile yeşilin birleştiği noktada eşsiz doğa manzarasıyla siz değerli misafirlerimize sağlık, kalite, konfor ve huzuru bir bütün içerisinde özel olarak hazırladık.

Odalarımızda bulunan kasa, mini bar, direkt telefon, kablosuz internet, bilgi kanalı, seramik zemin, jakuzi küvet ve saç kurutma makinesi ile eksiksiz bir konaklama sunuyoruz.

Kral Dairesi

Bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşan toplam 60 m² büyüklüğündeki dairenizin oturma odasında zengin doğa manzarası eşliğinde sessiz ve stresten uzak bir şekilde yorgunluğunuzu atacak şekilde dinlenebileceğiniz ve memnun kalacağınız standartlarda hazırladık.

Standart Oda

Bir çift kişilik, bir tek kişilik veya 3 tek kişilik yatak, 18m² veya 30 m² alternatiflerinden oluşturduğumuz odalarımızda sizlere sağlık turizmi standartlarında hayallerinizin ötesinde keyifle geçireceğiniz tatil fırsatlarını sunuyoruz.

Aile Odası

İki ayrı girişi olan birbirine içten geçmeli aile odalarımızda ebeveyn odasında çift kişilik bir yatak çocuk odasında iki tek yatak olacak şekilde ailenizle birlikte rahat edebileceğiniz tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.

Engelli odası

Bir çift, bir tek kişilik yataktan oluşan 45m² engelli odamız, bedensel engelli misafirlerimizin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Club Odası

Resepsiyon binasından ayrı olarak, bahçede bulunan bloklarda konumlanmıştır. Bir çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak, 18m² veya 30 m² alternatiflerinden oluşturduğumuz odalarımızda sizlere sağlık turizmi standartlarında hayallerinizin ötesinde keyifle geçireceğiniz tatil fırsatlarını sunuyoruz.

Sefakent Harlek Termal Otel

Sefakent Harlek Termal Otel Tesisleri 24.000 m² alan üzerinde İstanbul Antalya karayolu üzerinde Ktahya iline 23 km. kala, ana yoldan 3 km. içeride Ilıca mevkiinde orman içerisinde bulunmaktadır. Tesis Kütahya’ya 27 km., Eskişehir’e 47 km., Ankara’ya 287 km., İstanbul’a 337 km., İzmir’e 357 km., Antalya’ya 387 km., Bursa’ya 155 km. mesafededir..

Copyright © All rights reserved |